CHARAKTERYSTYKA ALBUMU

Tradycyjna muzyka chińska / japońska to niezwykle piękne i harmonijne utwory, które swe brzmienie i inspiracje czerpią wprost z najbardziej pierwotnych zachowań natury. To instrumentalna muzyka pełna uniesień, muzyka do której nie potrzeba słów, by dotrzeć do nawet najciemniejszego zakamarka ludzkiego serca. Muzyka, która wyzwala energie wszechświata, łącząc niematerialną nicią wszystkie organizmy, żyjące w miłości i zgodzie z naturą.

Muzyka dalekiego wschodu, to utwory pełne nadziei, szacunku, miłości, ale i patosu. Bardzo często są alegorią ludzkiego życia, różnych postaw i zachowań. Muzyka azjatycka bardzo silnie oddziałuje na nasze zmysły, z niezwykłą lekkością pobudza wyobraźnie i wpływa na emocje człowieka. Jak żaden inny gatunek muzyczny, cechuje się niezachwianą, prawdawną szczerością i prawdziwością, nie ma tu ułudy, przekłamań i udawania.

Zachęcamy do zanurzenia się w tym niezwykłym świecie, pełnym cudów, niesamowitych przeżyć, w którym z pokorą ale i z niesłabnącą fascynacją, można odnaleźć wewnętrzną spokój i drogę ZEN.

LISTA UTWÓRÓW

  • Data wydania07 lipiec, 2018
  • Czas trwania45 minut
  • Formatmp3