CHARAKTERYSTYKA ALBUMU

Ptaki, jako jedne z niewielu zwierząt potrafią w bardzo skuteczny sposób wpływać na nastrój człowieka. Nie bez powodu w scenach baśni wykorzystuje się lekki śpiew ptaków w celu podkreślenia atmosfery rozluźnienia, natomiast w horrorach skrzeczenie gawronów mające symbolizować czające się zło i niebezpieczeństwo.

Nie są to również jedynie subiektywne odczucia, gdyż wpływ śpiewu ptaków na nasz stan umysłu został już wielokrotnie potwierdzony naukowo i nie ulega wątpliwości, że wprawia on w dobry nastrój większość z nas. Jeśli Ty również uwielbiasz, gdy budzi Cię śpiew skowronka – ten album z pewnością jest dla Ciebie!

Poza skowronkiem, znajdziesz tu także ćwierkanie kanarka, śpiew słowika i dźwięki wydawane w czasie godów kosa. Nie zabrakło tu również szeregu innych, nieco bardziej egzotycznych ptaków…Czy potrafisz je rozpoznać? Album „Śpiew Ptaków” to znakomita propozycja nie tylko dla wielbicieli naszych uskrzydlonych przyjaciół, ale również dla wszystkich tych, którzy mieszkając w zatłoczonym i głośnym miejscu nie mogą cieszyć się ich słodkim śpiewem zbyt często…

Album ten składa się z 10 utworów o łącznej długości ponad 95 minut. Życzymy przyjemnego słuchania i zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych albumów.