CHARAKTERYSTYKA ALBUMU

Łagodny szum morza w słoneczny dzień to jeden z najbardziej relaksujących dźwięków z jakimi możemy się spotkać. Oddziałuje on na nasz umysł wyjątkowo kojąco, ze względu na swoją całkowitą naturalność.

Odgłosów oceanu słuchali już przecież nasi najstarsi przodkowie, co dodatkowo zaznaczyło się w naszej pamięci genetycznej. Od niepamiętnych czasów ludzie osiedlali się nad brzegiem wód, w poszukiwaniu wody pitnej niezbędnej do przetrwania. Woda, oprócz gaszenia pragnienia, dawała nam również poczucie bezpieczeństwa i prawdopodobnie z tego właśnie powodu, obserwując niezmierzone akweny mórz i oceanów, czujemy wewnętrzny spokój i równowagę, jedność ze światem oraz świadomość czegoś wielkiego.

Czujemy również wielki szacunek, rozumiejąc jak mali jesteśmy wobec tej przeogromnej potęgi. Album „Odgłosy Oceanu” odkrywa przed nami ten wspaniały świat, którym teraz możemy cieszyć się bez żadnych ograniczeń. W albumie znajdują się kojące dźwięki szumiących fal oceanicznych, podwodnych pęcherzyków powietrza wydobywających się spod skał głębinowych, odgłosy zaginionego, podwodnego miasta, rozmowy delfinów czy podwodnej medytacji…a to dopiero początek niesamowitej przygody.

Sprawdź, co jeszcze kryje ten wyjątkowy album.