CHARAKTERYSTYKA ALBUMU

Masz trudności z zasypianiem? Cierpisz na bezsenność? A może męczą Cię koszmary? Ten album jest dla Ciebie.

Jego wyjątkowa kompozycja została stworzona z myślą o wszystkich tych, którzy każdej nocy długo przewracają się z boku na bok, nim w końcu spokojnie zasną. Odpowiednia długość snu ma niebagatelny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, dlatego powinniśmy zadbać o to, aby trwał on przynajmniej 8-9 godzin.

Oprócz długości snu, bardzo ważna jest również jego jakość, gdyż nawet długi, lecz płytki sen, nie pozwala na pełną regenerację ciała i umysłu. Niestety, ta z pozoru prosta i całkowicie naturalna czynność, staje się czymś nieosiągalnym dla coraz szerszej grupy społeczeństwa, z uwagi na przepracowanie i nerwowy styl życia. Jak temu zaradzić?

Czy trzeba od razu sięgać po środki farmaceutyczne, aby zagłuszyć wewnętrzne wołanie o chwilę wytchnienia? Zdecydowanie lepszym i zdrowszym rozwiązaniem jest muzyka relaksacyjna do snu, która bardzo kojąco wpływa na nasz układ nerwowy, pozwalając stopniowo osiągać coraz głębsze fazy snu i relaksacji. Przekonaj się jak wspaniały wpływ może mieć muzyka, której niezwykła moc pomogła już wielu.

Album muzyka do snu składa się z 7 nagrań o łącznej długości ponad 125 minut.