CHARAKTERYSTYKA ALBUMU

Unikalna kompozycja składająca się z 10 wyjątkowych utworów, pozwala na osiągnięcie głębokiego stanu wyciszenia na wiele różnych sposobów. Niezwykle nastrojowe i przepełnione pozytywną energią dźwięki Tibetan – Om Mani Padme Hum doskonale wprowadzają w stan rozluźnienia i relaksu. Ciekawym doznaniem, może okazać się również Vibration of the Brainstem, które oddziałuje na nasz umysł wysyłając fale dźwiękowe o niskich zakresach częstotliwości, podobne do tych na jakich pracuje nasz umysł w czasie spoczynku.

W czasie trwającej aż ponad 200 minut sesji medytacyjnej, będziesz mieć możliwość odbycia podróży w głąb siebie i poznania swego wnętrza w zupełnie nowy, niezwykły sposób…Unikalna kompozycja składająca się z 10 wyjątkowych utworów, pozwala na osiągnięcie głębokiego stanu wyciszenia na wiele różnych sposobów. Niezwykle nastrojowe i przepełnione pozytywną energią dźwięki Tibetan – Om Mani Padme Hum doskonale wprowadzają w stan rozluźnienia i relaksu. Ciekawym doznaniem, może okazać się również Vibration of the Brainstem, które oddziałuje na nasz umysł wysyłając fale dźwiękowe o niskich zakresach częstotliwości, podobne do tych na jakich pracuje nasz umysł w czasie spoczynku.

W czasie trwającej aż ponad 200 minut sesji medytacyjnej, będziesz mieć możliwość odbycia podróży w głąb siebie i poznania swego wnętrza w zupełnie nowy, niezwykły sposób…