CHARAKTERYSTYKA ALBUMU

Balearic Café to niezwykle relaksujący i inspirujący album utrzymany w atmosferze dźwięków nadmorskiej kawiarni położenej na jednej
z najpiękniejszych wysp Morza Śródziemnego – Balearach.
Z uwagi na swe wyjątkowo korzystne położenie wśród bogatej flory i spokojnych wód oraz bardzo dobre warunki pogodowe trwające przez niemal cały rok, archipelag balearów jest chętnie odwiedzany przez turystów z całego świata. Turystyka w tym regionie jest bardzo dobrze rozwinięta, jednak nie należy do najtańszych i nie każdy może sobie pozwolić na tego typu wyjazd.

Nie musisz jednak wydawać wszystkich swoich oszczędności, aby poczuć klimat Balearów. Z tym trwającym blisko 51 minut albumem możesz całkowicie bezpłatnie przenieść się w te magiczne miejsce jeszcze dziś! Poczuj niezwykle odprężający klimat basenu Morza Śródziemnego i posłuchaj kojącego brzmienia gitary przy nadmorskim ognisku, szumu fal łagodnie uderzających o łódź starego rybaka czy delikatnego szeptu morskiej bryzy okalającej zabatkową latarnię morską w Palma de Mallorca.

Kompozycja składająca się z dziesiąciu starannie wyselekcjonowanych utworów sprzyja regeneracji organizmu oraz pomaga w redukcji stresu i obniżaniu ciśnienia. Album polecamy także dla osób mających trudności z zasypianiem i cierpiących na zespół stresu pourazowego.